Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas realizacji zamówienia + termin wysyłki + czas dostawy

 

Czas realizacji zamówienia 

Czas realizacji zamówienia wynosi do 9 dni roboczych liczony od dnia akceptacji projektu i wpłaty.

 

Projekt do akceptacji

Wysyłamy projekty do akceptacji do 5 dni roboczych, po otrzymaniu niezbędnych informacji.

Projekt indywidualny wysyłamy do 7 dni roboczych, po otrzymaniu niezbędnych informacji. 

W razie poprawek projektu, należy mieć na uwadze czas na odpowiedź i poprawki projektu, ponieważ na maile odpowiadamy w kolejności ich przyjścia (do 3 dni roboczych).

                                           

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Czas dostawy należy doliczyć do czasu realizacji zleceń.

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl